Články a videa v sekci Blog

Co Je Káva - Fakta, Statistiky A Účinky Kávy Na Zdraví

access_time30. september 2019remove_red_eye9chat_bubble_outline0

Co je káva a proč ji máme rádi? Milujeme kávu, protože jsme na ní závislí nebo protože její chemické složení má smysl pro naše tělo? Káva není příjemným zážitkem z ochutnávky pro téměř každého při prvním pokusu. Mnoho lidí prostě nenávidí chuť. Káva však obsahuje mnoho ..

Výhody A Nevýhody Pití Kávy - Zdravotní Přínosy A Rizika Konzumace Kávy

access_time30. september 2019remove_red_eye10chat_bubble_outline0

Když jsem byl mladší, pil jsem hodně kávy, myslím hodně. Ne moc šálků, slabé kapání, které byste dostali do kaváren, nikdy jsem nemohl pít ty věci. Dokonce i v práci byl kapací stroj obsluhován lidmi, kteří potřebovali čaj, a nikoli kávu, takže jsem si musel vyrobit svůj vlastní. Když jsem ..

Jak Si připravit Espresso Bez Espresso stroje - Tři Skvělé tipy

access_time30. september 2019remove_red_eye10chat_bubble_outline0

Espresso je můj oblíbený způsob vaření kávy. Všechno od opojné vůně a štiplavě ostré chuti až po ohromující množství kofeinu na unci z něj činí nejžádanější šálek kávy. Vařil jsem každé ráno šálek z pohodlí domova. Je to můj rituál; Vlastním dva espresso stroje, i když jeden ..

Jak připravit překapávanou kávu

access_time30. september 2019remove_red_eye10chat_bubble_outline0

Kávovar na kávu je nejoblíbenějším vařičem. Jedním z důvodů jeho popularity je bezkonkurenční pohodlí. Stroj pro vás provede téměř vše, a pokud budete postupovat podle receptu, můžete získat skvělý šálek. Než jsem se ponořil do receptu, chtěl jsem vám připomenout pár věcí, které ..

Jak Vybrat Kávová Zrna Pro Espresso

access_time30. september 2019remove_red_eye11chat_bubble_outline0

Výběr kávových zrn pro espresso je věcí osobního vkusu zdvojnásobeného přísným technickým kontrolním seznamem. Svým způsobem bychom mohli říci, že na výrobu espressa můžeme použít libovolná kávová zrna, to by však bylo jen částečně pravda. Espresso je jednou z nejméně srozumitelných ..

Jak Si Vyrobit Krém S Aeropressem, Aby Se Z Něj Stalo Espresso

access_time30. september 2019remove_red_eye10chat_bubble_outline0

Miluji espresso, je to můj oblíbený kávový nápoj. AeroPress je skvělá alternativa, ale je jiná, postrádá intenzitu espressa. Vždy jsem miloval AeroPress, ale recept, který jsem používal, byl úplně odlišný kávový nápoj, jehož chuťový profil se espressu ani blížil. Nemá tu ránu, kterou ..

Espresso Vs překapávaná áva - Jaké Jsou Rozdíly?

access_time30. september 2019remove_red_eye6chat_bubble_outline0

Káva - je to obecný pojem, který pokrývá tolik různých nápojů. Přemýšleli jste někdy o tom, proč vaše ranní kapající káva ze stroje doma chutná a vypadá úplně jinak, než espresso, které si objednáte v kavárně? Nejsi sám! Jak se ukázalo, espresso a kapající káva jsou naprosto odlišné ..

Naučte se, jak vybrat a připravit kávu

access_time30. september 2019remove_red_eye6chat_bubble_outline0

Lidé se po dlouhou dobu rozhodli pít kávu ráno. Pomáhá otevírat oči a má bohatou, slanou chuť. Udělat skvělý šálek jemné kávy vyžaduje určité znalosti. Je možné se naučit triky obchodu přezkoumáním tipů, které následují. Pokud chcete kávu připravit, zamíchejte ji uvnitř hrnce ihned po ..

Jak si připravit řeckou kávu

access_time30. september 2019remove_red_eye6chat_bubble_outline0

Klíč k dlouhému životu by mohl být jednodušší, než jsme si mysleli - možná i v našem ranním šálku kávy. Přesný šálek vařené řecké kávy - může zlepšit kardiovaskulární zdraví a zvýšit životnost. Ale jak si můžete připravit šálek řecké kávy? Co budete potřebovat: ..

Jak čistit kávovar

access_time30. september 2019remove_red_eye6chat_bubble_outline0

Každý den čistíte kávovou konvici a přesto má spodní část karafy stále hromadu špíny a špíny. Co dává? Leslie Reichert, zelený kouč na čištění a autor knihy „Radost ze zeleného čištění “ říká, že je těžké zabránit nahromadění vašeho kávovaru, což je v podstatě „kombinace ..

French press - Jak na přípravu ?

access_time30. september 2019remove_red_eye5chat_bubble_outline0

Piju kávu docela pravidelně asi 16 nebo 17 let. Pravděpodobně byste mi mohli říct, že to mělo téměř všechny negativní účinky na zdraví v knize, a já bych to pořád vypil. Je to jedno z nejdokonalejších a základních potěšení v životě. Pokud jste pití kávy, máte to. Neexistuje absolutně ..

Jak správně připravit ledovou kávu ?

access_time30. september 2019remove_red_eye5chat_bubble_outline0

Jak si vyrobit studenou kávu je velmi snadný způsob, jak si doma vyrobit ledovou kávu bez stroje, abyste si ji mohli užívat po celý rok. Podívejte se na video ukazující, jak vařit studenou kávu, poté přejděte na konec tohoto příspěvku a vytiskněte recept, abyste si ho mohli udělat doma. Před ..