Blog keyboard_arrow_right Blog keyboard_arrow_right7 způsobů - Jak používat kávu v zahradě

Obrázek příspěvku: 7 způsobů - Jak používat kávu v zahradě

7 způsobů - Jak používat kávu v zahradě

personaccess_time30.září 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye661 shlédnutí

Chemicky začleněné pesticidy nezvýhodňují vaši zahradu ani vás. Naplňují vaše jídlo spoustou chemických složek, které zhoršují vaše zdraví. Místo toho nejsou organická hnojiva drahá, ale pomáhají vašim rostlinám růst.

Není třeba spěchat do místního obchodu, stačí vstoupit do kuchyně a vzít si zbylou kávu.

Díky použití kávového základu bude vaše zahrada šťastnější, protože obohatí půdu základními prvky, jako je draslík, dusík a další minerály.

Na konci tohoto článku se dozvíte, že tato kávová základna, kterou hodíte, je v zahradě velmi užitečná.

Jak používat kávu v zahradě?

Poté, co si kávu užijete, hodte ji po kávě kolem rajčete, růže nebo jiné rostlinné rostliny. V žádném okamžiku si nevšimnete pozitivních výsledků.

# 1 Kávový kompost v zahradě

Bohaté množství dusíku v kávové základně je cenným zdrojem pro váš kompostový koš.

Přebytečný dusík může v zahradě degradovat vaši půdu, proto doporučujeme vyvážení mezi hnědým a zeleným kompostem. Kávová zrna spolu s kousky potravin spadají pod zelený kompost.

 

Odstraňovač škůdců # 2

Můžete zastavit mravence, slimáky a hlemýždi daleko od zahrady s kávou mletou barvou podél zahrady.

Jen hromadu použité kávy v okolí rostliny a uvidíte, že to funguje skvěle při kontrole škůdců.

# 3 Kočka odpuzující

Přidaný bonus, který získáte z hromady kávy kolem rostliny, je, že kočky vaši zahradu nevykopávají.

# 4 Zvyšuje kyselost v půdě

Ne všechny rostliny milují kyselinu, ale existuje jen málo rostlin, jako jsou růže, gardénie a fothergily, které jsou považovány za rostliny milující kyselinu.

Házení kávové sedliny v zahradě zvýší kyselost a další živiny v půdě.

# 5 Tekuté hnojivo

Místo hromadění v zahradě můžete vyrobit tekuté hnojivo bez chemikálií.

Namočte 2 šálky kávy do kbelíku s vodou přes noc, ráno ji naplňte do sprejové láhve a použijte k hnojení rostlin.

# 6 Použijte ji jako Mulč

Pilířový kroužek použitých kávových zrn kolem rostliny pomůže regulovat růst plevelů a udržuje rostlinnou rostlinu dobře hydratovanou v horkých dnech.

# 7 Růst přebytku

Smíchejte semena mrkve a ředkvičky s kávou, zdvojnásobte růst mrkve a ředkvičky.

Z restaurací a Starbucks můžete bezplatně využít kávové sedačky zdarma. Pokud jste někdy používali kávové sedliny v zahradě a viděli jste pozitivní výsledky, dejte nám prosím vědět.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Co Je Káva - Fakta, Statistiky A Účinky Kávy Na Zdraví

personAdminremove_red_eye1884bookmarkBlog

Co je káva a proč ji máme rádi? Milujeme kávu, protože jsme na ní závislí nebo protože její chemické složení má smysl pro naše tělo? Káva není příjemným zážitkem z ochutnávky pro téměř každého při prvním pokusu. Mnoho lidí prostě nenávidí chuť. Káva však ..

Naučte se, jak vybrat a připravit kávu

personAdminremove_red_eye649bookmarkBlog

Lidé se po dlouhou dobu rozhodli pít kávu ráno. Pomáhá otevírat oči a má bohatou, slanou chuť. Udělat skvělý šálek jemné kávy vyžaduje určité znalosti. Je možné se naučit triky obchodu přezkoumáním tipů, které následují. Pokud chcete kávu připravit, zamíchejte ji ..

Jak správně připravit ledovou kávu ?

personAdminremove_red_eye646bookmarkBlog

Jak si vyrobit studenou kávu je velmi snadný způsob, jak si doma vyrobit ledovou kávu bez stroje, abyste si ji mohli užívat po celý rok. Podívejte se na video ukazující, jak vařit studenou kávu, poté přejděte na konec tohoto příspěvku a vytiskněte recept, abyste si ho mohli ..

French press - Jak na přípravu ?

personAdminremove_red_eye661bookmarkBlog

Piju kávu docela pravidelně asi 16 nebo 17 let. Pravděpodobně byste mi mohli říct, že to mělo téměř všechny negativní účinky na zdraví v knize, a já bych to pořád vypil. Je to jedno z nejdokonalejších a základních potěšení v životě. Pokud jste pití kávy, máte to. ..

Jak Vybrat Kávová Zrna Pro Espresso

personAdminremove_red_eye703bookmarkBlog

Výběr kávových zrn pro espresso je věcí osobního vkusu zdvojnásobeného přísným technickým kontrolním seznamem. Svým způsobem bychom mohli říci, že na výrobu espressa můžeme použít libovolná kávová zrna, to by však bylo jen částečně pravda. Espresso je jednou z ..

Káva - Trendy v podávání nápojů se mění

personJaSuEditorremove_red_eye90languagefullcup.cz

Chuť kávy, to je dotek exotických dálek, jejichž vzdálenost si vzhledem k tomu, jak je u nás káva oblíbená a rozšířená, už ani neuvědomujeme. Na „kafíčko“ si rádi zajdou jak staří, tak mladí. Káva prostě „jede“. Trendy v podávání kávy – ať už teplé nebo ..

Jak na Moka konvičku?

personJaSuEditorremove_red_eye66languagefullcup.cz

Článek o přípravě kávy v moka konvičce je dalším pokračováním ze série alternativních způsobů přípravy světle pražené kávy. Ačkoliv je tento způsob přípravy méně šetrný (extrakce probíhá vroucí vodou), než například u frenchpressu nebo dripperu, káva připravená ..

Espresso kávovary

personJaSuEditorremove_red_eye68languagefullcup.cz

Jaký typ zvolit? Kávovary se běžně dělí na 3 typy: Espresso – tento přístroj pracuje pomocí vysokého tlaku vodní páry. Espressovač ocení především milovníci silné a aromatické kávy. Překapávač – káva je v něm pomalu zalévána vodou a následně překape do ..

Příprava kávy

personJaSuEditorremove_red_eye64languagefullcup.cz

Příprava a prodej kávy se stal velice dobrým a výnosným bussinessem. Nasvětových trzích, ale i u nás najdeme nepřeberné množství a druhů aznaček kávy. Tyto značky a druhy káv lze zakoupit v mnohavariantách, kde se prakticky meze nekladou. Zrnková káva mletá a nemletá, různé ..

Etiopská káva

personJaSuEditorremove_red_eye71languagefullcup.cz

Než se vůbec začneme bavit na téma etiopská káva, je důležité si uvědomit, že se jedná o téma tak obsáhlé, jakobychom chtěli zobecnit například vodní živočichy. Rozmanitost typů a druhů je tak veliká, že v článku stihneme zmínit pouze obecně platné a známé ..