Blog keyboard_arrow_right Blog keyboard_arrow_rightJak správně připravit ledovou kávu ?

Obrázek příspěvku: Jak správně připravit ledovou kávu ?

Jak správně připravit ledovou kávu ?

personaccess_time30.září 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye646 shlédnutí

 Jak si vyrobit studenou kávu je velmi snadný způsob, jak si doma vyrobit ledovou kávu bez stroje, abyste si ji mohli užívat po celý rok. Podívejte se na video ukazující, jak vařit studenou kávu, poté přejděte na konec tohoto příspěvku a vytiskněte recept, abyste si ho mohli udělat doma.

Před několika lety jsem napsal příspěvek, který sdílel, jak připravit ledovou kávu , a byl to velký hit. Tato metoda je velmi jednoduchým způsobem výroby ledové kávy bez velkého úsilí. A tak si také docela rád piju ledovou kávu. Nedávno jsem ale začal doma vařit studenou kávu a udržovat ji v lednici, aby si ji mohla užít celá moje rodina. Je obzvláště příjemné mít v letních měsících, kdy je venku horký oheň.

 

JAK PŘIPRAVIT LEDOVOU KÁVU:

Začněte džbánem s jedním galonem. Jen používám levný plastový džbán, který jsem vyzvedl v „letní sekci“ mého trhu za zhruba 3,00 $. Naplňte džbán balenou nebo filtrovanou vodou. Pokojová teplota je v pořádku. Pokud je vaše voda z vodovodu slušná, můžete ji také použít.

 

Vložte dva šálky kávy přímo do vody v džbánu. Pokud jde o druh použité kávy, vyberte si druh kávy, který vás baví. A je v pořádku používat buď normální, nebo bez kofeinu.

 

Zamíchejte kávu do vody. Víko nasaďte a chlazte přes noc (nebo 24 hodin). Toto je proces „studené vaření kávy“. Káva bude mít možnost vařit do vody a dát jí skvělou chuť!

 

Dále budete muset nastavit způsob, jak zatěžovat kávovou základnu. Použil jsem misku se sítkem zasunutým dovnitř a pak dvojitou vrstvou tenké svíčky uvnitř sítka. Pokud nemáte sýr, můžete použít papírové ručníky nebo kávový filtr.  

 

Pravděpodobně budete muset napít studenou vařenou kávu dvakrát, abyste se ujistili, že nezanecháváte žádnou kávu.

 

Poté zlikvidujete všechna hřiště a naléváš studenou uvařenou kávu zpět do čistého džbánu. Nyní si ji můžete nechat v chladničce, abyste si ji mohli užívat až dva týdny!

Nebo si připravte limonádu z ledové kávy.

JAK PODÁVAT COLD BREW COFFEE:

Podávejte to samozřejmě na ledě! Pokud jste opravdu energetičtí, můžete si z některých vychlazených vývarů vyrobit několik kostek ledu, takže vylijete svůj vychlazený vývar přes kostky ledu! Pak není šance, že by se zalila pravidelnými kostkami ledu.

 

Je připraveno k pití ... KDYKOLI byste chtěli přidat nějaké další ingredience, aby byla tato studená vařená ledová káva mimořádně úžasná.

Navrhuji přidat lžíci slazeného kondenzovaného mléka a stříkající mléko. Takhle to rád piju. Bude to naprosto sladké a mléko trochu zjemní silnou chuť kávy. Milovníci sladkostí by mohli chtít přidat dvě lžíce slazeného kondenzovaného mléka. Bude to chutnat jako dezert. Kupte si slazené kondenzované mléko FAT FREE, pokud chcete, aby bylo trochu méně shovívavé.

 

Zamíchejte lžičkou nebo slámkou. Uvidíte, že zkondenzované mléko se usazuje na dně sklenice, ale pokud mu dáte několik intenzivních rozruchů, smíchá se s kávou v pořádku.

 

A nyní je čas si užít studenou kávu! Je to nejlepší ledová káva v okolí. Poznámka: Na Amazonu jsem našel tyto brčka z nerezové oceli a jsem posedlý jejich používáním pro všechno teď!

 

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Co Je Káva - Fakta, Statistiky A Účinky Kávy Na Zdraví

personAdminremove_red_eye1885bookmarkBlog

Co je káva a proč ji máme rádi? Milujeme kávu, protože jsme na ní závislí nebo protože její chemické složení má smysl pro naše tělo? Káva není příjemným zážitkem z ochutnávky pro téměř každého při prvním pokusu. Mnoho lidí prostě nenávidí chuť. Káva však ..

Naučte se, jak vybrat a připravit kávu

personAdminremove_red_eye649bookmarkBlog

Lidé se po dlouhou dobu rozhodli pít kávu ráno. Pomáhá otevírat oči a má bohatou, slanou chuť. Udělat skvělý šálek jemné kávy vyžaduje určité znalosti. Je možné se naučit triky obchodu přezkoumáním tipů, které následují. Pokud chcete kávu připravit, zamíchejte ji ..

French press - Jak na přípravu ?

personAdminremove_red_eye663bookmarkBlog

Piju kávu docela pravidelně asi 16 nebo 17 let. Pravděpodobně byste mi mohli říct, že to mělo téměř všechny negativní účinky na zdraví v knize, a já bych to pořád vypil. Je to jedno z nejdokonalejších a základních potěšení v životě. Pokud jste pití kávy, máte to. ..

Jak Vybrat Kávová Zrna Pro Espresso

personAdminremove_red_eye704bookmarkBlog

Výběr kávových zrn pro espresso je věcí osobního vkusu zdvojnásobeného přísným technickým kontrolním seznamem. Svým způsobem bychom mohli říci, že na výrobu espressa můžeme použít libovolná kávová zrna, to by však bylo jen částečně pravda. Espresso je jednou z ..

Espresso Vs překapávaná káva - Jaké Jsou Rozdíly?

personAdminremove_red_eye935bookmarkBlog

Káva - je to obecný pojem, který pokrývá tolik různých nápojů. Přemýšleli jste někdy o tom, proč vaše ranní kapající káva ze stroje doma chutná a vypadá úplně jinak, než espresso, které si objednáte v kavárně? Nejsi sám! Jak se ukázalo, espresso a kapající káva jsou ..

Káva - Trendy v podávání nápojů se mění

personJaSuEditorremove_red_eye90languagefullcup.cz

Chuť kávy, to je dotek exotických dálek, jejichž vzdálenost si vzhledem k tomu, jak je u nás káva oblíbená a rozšířená, už ani neuvědomujeme. Na „kafíčko“ si rádi zajdou jak staří, tak mladí. Káva prostě „jede“. Trendy v podávání kávy – ať už teplé nebo ..

Jak na Moka konvičku?

personJaSuEditorremove_red_eye66languagefullcup.cz

Článek o přípravě kávy v moka konvičce je dalším pokračováním ze série alternativních způsobů přípravy světle pražené kávy. Ačkoliv je tento způsob přípravy méně šetrný (extrakce probíhá vroucí vodou), než například u frenchpressu nebo dripperu, káva připravená ..

Espresso kávovary

personJaSuEditorremove_red_eye69languagefullcup.cz

Jaký typ zvolit? Kávovary se běžně dělí na 3 typy: Espresso – tento přístroj pracuje pomocí vysokého tlaku vodní páry. Espressovač ocení především milovníci silné a aromatické kávy. Překapávač – káva je v něm pomalu zalévána vodou a následně překape do ..

Příprava kávy

personJaSuEditorremove_red_eye64languagefullcup.cz

Příprava a prodej kávy se stal velice dobrým a výnosným bussinessem. Nasvětových trzích, ale i u nás najdeme nepřeberné množství a druhů aznaček kávy. Tyto značky a druhy káv lze zakoupit v mnohavariantách, kde se prakticky meze nekladou. Zrnková káva mletá a nemletá, různé ..

Etiopská káva

personJaSuEditorremove_red_eye71languagefullcup.cz

Než se vůbec začneme bavit na téma etiopská káva, je důležité si uvědomit, že se jedná o téma tak obsáhlé, jakobychom chtěli zobecnit například vodní živočichy. Rozmanitost typů a druhů je tak veliká, že v článku stihneme zmínit pouze obecně platné a známé ..