Články a videa v sekci Blog

Jak se připravují různé druhy kávy

access_time18.květen 2020remove_red_eye472chat_bubble_outline0

Víte, jaký je rozdíl v přípravě espressa, lunga či americana? Čím se liší caffé macchiato a latte macchiato? A jak přesně se připravuje tradiční turecká káva? Vyznejte se v jednotlivých druzích kávy a jejich přípravách jednou provždy! Udělejte si z přípravy kávy rituál Příprava ..

Jak skladovat kávová zrna

access_time29.říjen 2019remove_red_eye937chat_bubble_outline0

A. Používejte vzduchotěsné skladování Zaprvé je důležité používat vzduchotěsné obaly, aby se zabránilo tomu, aby se zrna dostaly do kontaktu se světlem, teplem, vzduchem nebo vlhkostí. Je důležité se těmto expozicím vyhnout, protože všechny mohou zhoršovat kvalitu kávových zrn. Kávová zrna ..

Espresso Vs překapávaná káva - Jaké Jsou Rozdíly?

access_time30.září 2019remove_red_eye4833chat_bubble_outline0

Káva - je to obecný pojem, který pokrývá tolik různých nápojů. Přemýšleli jste někdy o tom, proč vaše ranní kapající káva ze stroje doma chutná a vypadá úplně jinak, než espresso, které si objednáte v kavárně? Nejsi sám! Jak se ukázalo, espresso a kapající káva jsou naprosto odlišné ..

Výhody a nevýhody pití kávy

access_time29.říjen 2019remove_red_eye1523chat_bubble_outline0

Výhody pití kávy 1. Stimulace Káva dokáže stimulovat vaše tělo a trochu zvýšit váš krevní tlak. To vám může pomoci, když se připravujete na cvičení, a mnozí doporučí šálek kávy před cvičením. Rozloží vaše krevní cévy, což vám umožní dostat více kyslíku do mozku a na krátkou dobu ..

Arabica vs. Robusta: Jaký je rozdíl?

access_time29.říjen 2019remove_red_eye1297chat_bubble_outline0

Rozdíly mezi kávovými zrny Arabica a Robusta Skutečný milovník kávy bude schopen rozeznat rozdíl mezi chutí kávy Arabica a Robusta . I když kávová zrna vypadají podobně jako jedna jiná, když jsou mletá, existuje mezi nimi docela málo rozdílů. Pro milovníky kávy je zajímavé a poutavé poznat, ..

Top 10 zemí produkujících kávu

access_time29.říjen 2019remove_red_eye1389chat_bubble_outline0

1. Brazílie Objevuje se vám Brazílie při diskusi o nejlepší dostupné kávě? Podle většiny milovníků kávy káva vyráběná v Brazílii chutná úžasně. Výroba kávy v Brazílii činí přibližně 54 milionů sáčků ročně. Brazílie se na tomto výrobním seznamu hlásí již více než 150 let. 2. ..

Ledová Káva VS. Cold Brew Coffee - Jaký Je Rozdíl?

access_time22.říjen 2019remove_red_eye1205chat_bubble_outline0

Existuje mnoho mylných představ, pokud jde o rozdíly mezi ledovou a studenou kávou. Přemýšleli jste někdy, co odlišuje tyto dva? Pak jste na správném místě, přečtěte si, prosím, níže! Ať už si budete připravovat jakoukoliv kávu, je potřeba mít kvalitní a čerstvou kávu. LEDOVÁ KÁVA Tato ..

Co Je Káva - Fakta, Statistiky A Účinky Kávy Na Zdraví

access_time30.září 2019remove_red_eye6598chat_bubble_outline0

Co je káva a proč ji máme rádi? Milujeme kávu, protože jsme na ní závislí nebo protože její chemické složení má smysl pro naše tělo? Káva není příjemným zážitkem z ochutnávky pro téměř každého při prvním pokusu. Mnoho lidí prostě nenávidí chuť. Káva však obsahuje mnoho ..

Výhody A Nevýhody Pití Kávy - Zdravotní Přínosy A Rizika Konzumace Kávy

access_time30.září 2019remove_red_eye4524chat_bubble_outline0

Když jsem byl mladší, pil jsem hodně kávy, myslím hodně. Ne moc šálků, slabé kapání, které byste dostali do kaváren, nikdy jsem nemohl pít ty věci. Dokonce i v práci byl kapací stroj obsluhován lidmi, kteří potřebovali čaj, a nikoli kávu, takže jsem si musel vyrobit svůj vlastní. Když jsem ..

Jak Si připravit Espresso Bez Espresso stroje - Tři Skvělé tipy

access_time30.září 2019remove_red_eye4204chat_bubble_outline0

Espresso je můj oblíbený způsob vaření kávy. Všechno od opojné vůně a štiplavě ostré chuti až po ohromující množství kofeinu na unci z něj činí nejžádanější šálek kávy. Vařil jsem každé ráno šálek z pohodlí domova. Je to můj rituál; Vlastním dva espresso stroje, i když jeden ..

Jak připravit překapávanou kávu

access_time30.září 2019remove_red_eye3780chat_bubble_outline0

Kávovar na kávu je nejoblíbenějším vařičem. Jedním z důvodů jeho popularity je bezkonkurenční pohodlí. Stroj pro vás provede téměř vše, a pokud budete postupovat podle receptu, můžete získat skvělý šálek. Než jsem se ponořil do receptu, chtěl jsem vám připomenout pár věcí, které ..

Jak Vybrat Kávová Zrna Pro Espresso

access_time30.září 2019remove_red_eye3831chat_bubble_outline0

Výběr kávových zrn pro espresso je věcí osobního vkusu zdvojnásobeného přísným technickým kontrolním seznamem. Svým způsobem bychom mohli říci, že na výrobu espressa můžeme použít libovolná kávová zrna, to by však bylo jen částečně pravda. Espresso je jednou z nejméně srozumitelných ..